Відгуки відвідувачів

Олена Сергіївна (Київ)

Дякую за якісний товар, цвіт обрієти справді яскравий і кущі об'ємні, спробую скористатись вашими порадами і розмножити більшу кількість.


Оцінка:
Маринка (Харків)

Отримала Мшанку шеловидну, неочікувано великі рослини, з вами приємно мати справу, успіхів Вам!


Оцінка:
Віка (Київ)

Флокси гарно розрослися і цвіт рясний та яскравий, дякую за гарні рослини!


Оцінка:
Оксана (Львів)

Сажанці троянд крупні і коренева система хороша, все гарно прижилося. Дякую!


Оцінка:
Олександра (Батурин)

Ніколи не зустрічала таких пишних анюток, кольорами дуже задоволена, зібрала насіння і спробую виростити своїми руками. Дякую за ваші поради та гарний товар!


Оцінка:
Миколаш С. (Стрий)

Ваші хвойні рослини з гарною та щільною кроною, коренева система відмінна, вже є ознаки росту. Респект від мене так тримати!


Оцінка:
Валентин (Тернопіль)

Маєте легку руку, ваші грунтопокривні рослини гарно прижилися, хвалю флокси та обрієти, кущі об'ємні і рясно цвітуть, хороших вам клієнтів!


Оцінка:
Ірина Олексіївна (Київ)

Якістю придбаних рослин задоволена, всі вони прижилися. І жасмін, і спірея цвіли. Рівнем обслуговування також задоволена. Успішного Вам розвитку.


Оцінка:
Жукова Е.Л. (Дрогобич)
Добрий день, останнє замовлення на троянди прийшло вчасно. Посадковий матеріал однозначно хорошої якості, за що велике спасибі. До обслуговування немає ніяких претензій, навіть у порівнянні з тим що було двома роками раніше, просто великий прогрес, так тримати. Дякуємо!
Оцінка:
Світлана Бахметова (Суми)
Добридень! Дякую за обслуговування! Впевнена, що в подальшому буду вашим постійним клієнтом. Дякуємо!
Оцінка:
Людмила (Львів)

Барбариси ефектні на протязі всього сезону - темно-червоні, до пурпурного, з синюватим відливом. Осіннє забарвлення від помаранчевої до світло-червоного. Барбарис має прості, блискучі, яйцеподібні форми листя, довжиною 3-5 см. Барбарис відрізняється стабільністю пурпурно-черво ного забарвлення навіть в тіні.


Оцінка:
Тетяна (Київ)

Флокси вирощувала скільки себе пам'ятаю, а пам'ятаю себе я вже дуууже давненько)) Відмінні квіточки, ростуть просто самі по собі, уваги не вимагають. тільки от раніше не було такого ріноманіття, зараз на сайті можна вибрати все що захочеш.


Оцінка:

Заказать сайт в Киеве недорого   Создание сайтов в городе Сумы

Світ квітів та декоративних рослин © 2016